Sprzątanie kościoła STRACHOCINA


20 czerwiec (piątek) 23 sierpień (piątek) 26 październik (sobota)
Kurnik Beata Brajewska Judyta Hyleński Tadeusz
Hydel Maria Radwańska Józef Piotrowski Marian
Woźniak Stanisław Skiba Jadwiga Winnicka Rozalia
Radwańska Adam Sitek Barbara Niemiec Jolanta
Radwańska Lucyna Romerowicz Anna Winnicka Jarosława
27 czerwiec (piątek) 30 sierpień (piątek) 31 październik (czwartek)
Adamiak Zofia Radwańska Jadwiga Pielech Wiesława
Pisula Barbara Pielech Zofia Wojtowicz Bogusława
Romerowicz Halina Pielech Jolanta Wojtowicz Anna
Bańkowska Zofia Wróbel Bogusław Cięciwa Joanna
Saletnik Teresa Sajdak Alfreda Wojtowicz Jolanta
5 lipiec (piątek) 5 wrzesień (piątek) 9 listopad (sobota)
Kędra Anna Sitek Zofia Lipińska Barbara
Długosz Renata Stankiewicz Wiesława Zegarski Donata
Kwolek Maria Galant Danuta Pielech Jolanta
Radwański Henryk Dolny Katarzyna Buczek Halina
Maik Rozalia Daszyk Elżbieta Buczek Małgorzata
12 lipiec (piątek) 12 wrzesień (piątek) 15 listopad (piątek)
Malawska Monika Piotrowska Marianna Kopij Alina
Ćwiąkała Halina Graboń Kamila Farbaniec Bożena
Łubiarz Marzena Szałajko Magdalena Kafara Marek
Piotrowska Mieczysława Myśliwiec Agata Woźniak Marta
Pospolitak Małgorzata Radwańska Zenona Woźniak Karolina
19 lipiec (piątek) 19 wrzesień (piątek) 23 listopad (sobota)
Piotrowska Bożena Błażejowska Dorota Woźniak Marta
Radwańska Teresa Hyleńska Grażyna Witek Radosława
Adamiak Danuta Adamiak Janusz
Jakima Agnieszka
Bieńko Kamila Klimkowski Alina Orlikiewicz Danuta
Radwańska Maria Siry Joanna Radwańska Anna
26 lipiec (piątek) 27 wrzesień (piątek) 30 listopad (sobota)
Cisek Barbara Piotrowski Józef Woźniak Barbara
Krzyśko Wioletta
Jakima Lucyna
Woźniak Małgorzata
Hyleńska Sylwia Mazur Alicja Radwański Anna
Mogilany Agnieszka Łomnicka Anna Radwański Danuta
Lewicka Marta Lisiecka Marta Adamiak Agata
2 sierpień (piątek) 4 październik (piątek) 6 grudzień (sobota)
Cecuła Natalia  Szuplewska Danuta Komardin Ludmiła
Cecuła Anna Piotrowska Janusz Katarzyna
Wolanin Agnieszka Hertig Teresa Galant Agnieszka
Droś Henryk Radwańska Sabina Cecuła Krystyna
Ogrodnik Joanna Milecka Joanna Dmitrzak Barbara
9 sierpień (piątek) 12 październik (sobota)  
Trzaska Cecylia Radwańska Agnieszka  
Wojdyła Lucyna Dąbrowska Małgorzata  
Michalska Bożena Kafara Krystyna  
Michalska Maria Popowicz Elżbieta  
Kwolek Rozalia Piotrowska Marta  
14 sierpień (piątek) 19 październik (sobota)  
Adamiak Mariola Cecuła Anna  
Wolanin Iwona Cecuła Grażyna  
Sobańska Marta Daszyk Wanda  
Winnicka Lilianna Daszyk Małgorzata  
Cecuła Sylwia Daszyk Kazimiera  

 


Copyright © 2011-2019 EB

Jesteś naszym: 196379 gościem.